خرید تردمیل

- Mar 23, 2018-

ملاحظات سرعت تردمیل

تردمیل ها، که به تردمیل های مکانیکی و تردمیل های الکتریکی تقسیم می شوند. افراد مسن تر می توانند یک تردمیل مکانیکی را انتخاب کنند. این یک حالت فعال فعال است سرعت اجرا توسط خودش کنترل می شود. کاربران می توانند راه رفتن، شلوغ کردن و یا اجرای بر اساس شرایط خود. جوانان می توانند یک تردمیل الکتریکی را انتخاب کنند. این یک نوع منفعل در حال اجرا است. اولین قدم این است که سرعت در حال اجرا را با توجه به آمادگی جسمانی خود تنظیم کنید و مجبور شوید تا مربی در این سرعت بسوزاند.


ملاحظات خرید

1. راحتی عملکرد تردمیل عملکرد: این عمدتا بر اساس این است که آیا هر یک از تردمیل تجربه خوبی دارد.

2. منطقه در حال اجرا از تردمیل: این به طور عمده بر راحتی در حال اجرا ما تاثیر می گذارد. تردمیل در فضای بزرگ در حال اجرا است. مرجع اصلی می تواند به عرض ورق در حال اجرا و ثبات ورق در حال اجرا باشد.

3، آیا برنامه پیشین به نیازهای شما پاسخ می دهد: ما باید در حین تمرین انجام برخی از داده ها را نظارت کنیم، این ویژگی های پیش فرض با نیازهای خود شما منطبق باشد، زمانی که تجربه تردمیل بهتر از تمام برنامه های پیشین است.

4. در حین اجرای ایمنی ایمنی: هدف تمرین با یک تردمیل برای سلامت بدن است. بنابراین ایمنی تردمیل چیزی است که باید در نظر بگیریم. به طور کلی می توان از حیاط تردمیل طراحی کرد که آیا راحت و راحت است یا اینکه دکمه توقف اضطراری به راحتی قابل دسترسی و قابل انعطاف است.

5، طراحی پانل تردمیل انسان است: زمانی که ما در یک تردمیل تمرین می کنیم، اطلاعات در مورد اجرا همیشه توجه ما است. بنابراین، آیا طراحی پانل تردمیل ارگونومیک است مهم تر است.

6، تردمیل موتور: موتور تردمیل، علاوه بر قدرت به جا وزن، ثبات موتور در هنگام اجرا و اینکه آیا دو جنبه نویز وجود دارد نیز نیاز به توجه داشته باشید.

7. عملکرد تنظیم سرعت و شیب تردمیل: این دو مورد باید با توجه به وضعیت ورزش خود و تردمیل خانواده تعریف شود. هنگام خرید، ما باید بدانیم که آیا عملکرد پیش تنظیم سرعت و شیب تردمیل با نیازهای خود سازگار است. .

8، ثبات عملکرد تردمیل تعویض چگونگی: گاهی اوقات، ما نیاز به تغییر حالت ورزش در حال اجرا در هر زمان در طول ورزش در حال اجرا، اگر حالت در حال اجرا است، واکنش تردمیل باعث لرزش بدن، چنین تردملی ثبات فقیر است

9. آیا کمربند ایمنی پایدار است؟ هنگام استفاده از یک تردمیل، کمربندهای در حال اجرا یکی از اجزای مهم هستند. اگر کمربند در حال اجرا در طول اجرا هموار باشد، اغلب پدیده هایی مانند لغزش، شکاف و انحراف وجود دارد. نامطلوب اگر استفاده طولانی مدت از کمربند در حال اجرا برای تنظیم انحراف باشد می توانید به نحوه تنظیم تردمیل بعدی در هنگام تنظیم مقاله مراجعه کنید.

10. تجربه كلي تردميل: تردميل ها به طور كامل طراحي شده، سازگاري دونده هاي آنها بسيار خوب است. هنگامی که همه تابع فوق را قبل از خرید تردمیل خریداری کرده اید، احساس کلی شما چگونه است؟


پنج ملاحظات مهم

پنج نکته زیر ملاحظات مهمی برای خریدار است:

(1) عملکرد ابزار الکترونیکی یک تردمیل، مانند خواندن اطلاعات، انجام دوره، آموزش ضربان قلب، و غیره، رضایت شما از تردمیل بسیار مهم است!

(2) آیا شما نیاز به تنظیم تردمیل به حداکثر قدرت زمانی که شما با استفاده از سرعت تردمیل و عملکرد شیب خود را به چالش خود را؟

(3) آیا شما احساس راحتی می کنید زمانی که از تردمیل استفاده می کنید؟ مانند:

طول و عرض کمربند در حال اجرا برای سرعت در حال اجرا و به طور طبیعی مناسب است.

کشش تابلوهای در حال اجرا برای شما متوسط است.

هنگامی که تردمیل در حال اجرا یا در حال اجرا است، احساس امنیت می کنید؟

(4) چقدر از تردمیل استفاده می کنید؟ این عامل است که شما در نظر دارید که آیا شما باید بودجه را تنظیم کنید

(5) تا چه حد تردمیل گذشته است؟ جزئیات گارانتی چیست؟ چگونه برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری؟ و چگونه نگهداری روزانه خود را انجام می دهید؟


چشم انداز. گوش بده. تجربه.

از آنجا که برای اتاق داخلی وجود ندارد، لطفا 10 دقیقه بعد از محاکمه 10 دقیقه به یاد داشته باشید، زیرا ممکن است علامت بزنید که وقتی از تردمیل در آینده استفاده می کنید احساس فیزیکی و ذهنی می کنید:

(1) موتور: نویز صاف و بدون گوش در حین عملیات.

(2) کمربند در حال اجرا: پس از تنظیم سرعت، آیا کمربند مداوم پایدار است یا خیر، توجه به پدیده این که آیا آن متناوب، لغزش یا خاموش مرکز است.

(3) منطقه در حال اجرا: آیا فضای کافی برای سرعت در حال اجرا وجود دارد و سطح پایدار و انعطاف پذیر است.

(4) دستکاری: عملکرد مناسب و آسان برای استفاده است.

(5) تنظیم فرمت های پانل: آیا روش طراحی معقول و جذاب است و اطلاعات زیادی وجود دارد. سرگرم کننده برای خواندن است.

(6) ایمنی: موقعیت دست بند برای شما راحت است و دکمه امنیت اضطراری برای دیدن و لمس آسان است.

(7) زمان واکنش دستگاه و صاف بودن تبدیل تابع: هنگامی که شیب و سرعت تغییر می کنند، آیا تردمیل می تواند در زمان واقعی واکنش نشان دهد، به جای تغییر ناگهانی و شدید، شما را ناپایدار می کند.

(8) تابع تنظیم شیب و سرعت: آیا شیب حداکثر تردمیل و مقدار تنظیم سرعت می تواند نیازهای شما را برای آموزش تردمیل برآورده کند و اینکه آیا سرعت در بالاترین سطح تنظیم شده است پایدار است.

(9) مناسب مناسب: آیا استفاده از برنامه های از پیش تعیین شده و یا کنترل ضربان قلب به طور کامل درک می شود. هنگامی که بازرگانان شما را در نیمکت ایستاده و از آن استفاده می کنند، می توانید بدانید که چگونه ویژگی های دوره های آموزش تردمیل را به طور کامل تسلط می یابید.

(10) مناسب بودن طراحی برای دونده.