بعضی از نکات برای مبتدیان ریسندگی

- Apr 19, 2018-

1. آمادگی جسمانی اولیه: کلاس اسپینینگ یک حرکت 45 دقیقه یا بیشتر است، نیازهای فیزیکی نسبتا بالا است، برای اینکه برای اولین بار احساس ترس بیش از حد دشوار را برای محرومیت از این ورزش نداشته باشید، معمولا تمرین نمی کنید. جوان کارشناسی ارشد باید 300 بار در 300 کالری در یک تردمیل ورزش کند. سرعت توصیه می شود که در سرعت های 6 تا 7 و 3-4 به سرعت حرکت کنید. پس از 10 روز آموزش ابتدایی و سپس ورود به کلاس دوچرخه سواری، 300 کالری برای پیاده روی و دویدن، که حدود مدت زمان کلاس دوچرخه سواری است، 50 دقیقه طول می کشد.


2. بدست آوردن شرایط خاصی از کلاس دوچرخه سواری در سالن بدنسازی خود: مهمترین معلومات برای درک دوره های هر روز است که دشواری ابتدایی، مشکل متوسط و سختی های پیشرفته است. ورزشگاه عمومی طبق آمادگی جسمانی یک کلاس دوچرخه سواری برای 5 روز در هفته لازم است که دوره های مختلف دشواری را ترتیب دهد تا استادان جوان بتوانند دوره ای را که مناسب شرایط فیزیکی آنها است، انتخاب کنند. با این حال، کلیشه ها، انتخاب مناسب برای خودتان، شور و شوق را از دست ندهید، هدف از تمرین استقامت طولانی مدت است، ریتم راحت شما را بهتر خواهد بست.


3. استفاده خاص از دوچرخه: پس از انتخاب دوره خود، شما باید در کلاس 5 دقیقه قبل وارد شوید و یاد بگیرید که چگونه از دوچرخه استفاده کنید. دوچرخه چرخشی می تواند وزن پدال، ارتفاع صندلی، ارتفاع دسته را تنظیم و بررسی کنید که دوچرخه مورد علاقه شما پایدار است. ، و سپس تنظیم ارتفاع و وزن خود را، ردیاب خصوصی: توصیه یک آینه و نزدیک به موقعیت معلم، به طوری که شما بهتر می توانید مشاهده اقدامات خود را در محل و یادگیری عمل درست معلم است.


4. پوسته های ضخیم: در ابتدا، درس های دوچرخه سواری مطمئنا موفق نخواهند شد که با حرکت و پیشرفت معلم مواجه شوید. به ویژه، دوره های با شدت زیاد قلب می خواهند که بمیرند، اما! شما نباید نیمه راه را ترک کنید، یاد بگیرید که در یک موقعیت قرار گیرید، با سرعت خود سوار شوید، و به یک درس کامل بروید! اقدام کافی نیست. این فقط نقطه ای نیست که شما می توانید یک کلاس را نگه دارید و این یک پیروزی است زیرا هدف از تمرین هوازی به دست می آید!


5. الزامات انرژی: الزامات آمادگی جسمانی برای دوچرخه های چرخشی نسبتا بالا است. شما باید انرژی کافی مصرف کنید، اما چربی در غذای تناسب اندام کم است. شکل 2 غذای مخصوص من برای چرخاندن است، برای مرجع شما: 250 گرم گوشت گاو، نیمی از ذرت، یک تخم مرغ زرده تخم مرغ یا موز نیست. این بسیار سریع و آسان است برای خوردن.


6. آنچه شما باید انجام دهید: فنجان عایق با آب گرم، یک حوله.


7. در اینجا برای اضافه کردن مشکل آسیب زانو: اول از همه، در نقطه سوم ذکر شده است، استفاده از یک دوچرخه علمی، تنظیم وزن پاهای خود را، برای مبتدیان، باید سعی کنید وزن سبک و حتی می گویند شما هنگامی که شما هنوز شروع نشده، در وسط بازی، شما باید به کاهش وزن به دلیل عدم قدرت در پاها خود ادامه دهید. برای محافظت از زانو، وزن شما باید نور باشد. کورکورانه وزن نکنید! و برخی از دوچرخه های چرخشی در ورزشگاه بسیار قدیمی هستند. دکمه هایی که وزن را تنظیم می کنند شکسته می شوند ما باید دوچرخه چرخان را پیش از آن بررسی کنیم. ثانيا، كودكاني كه توانايي فيزيكي خود را نداشته باشند، بايد در طول بقيه بقيه را ببينند و در زانو و ديگر قسمت هاي بدن خود احساس ناراحتي كنند. آنها باید فورا متوقف شوند و کلاس را ترک کنند. منتظر کلاس باشید تا با اقدامات خود معلم مشورت کنید. آیا این اشتباهه؟ با ریتم، حرکات دست و استفاده از قدرت دور کمر و شکم، ابتدا بسیار خوب نیست. ما باید با شرمندگی از معلم بخواهیم که معلم را چک کند که جنبش ما درست باشد. سوم، هماهنگی خود را از پاها و دست ها، حتی حرکت های پا برای انطباق با ریتم هماهنگی، تمرین کنید. بسیاری از ما مهارت هایی نداریم که به سرعت سرعت کمتری داشته باشند، یا ماهیچه ها نمی دانند که چگونه نیرو بگیرند و تخلیه شوند؛ ما باید توجه داشته باشیم که شما می توانید با سرعت راحت سوار شوید، نمی توانید سرعت خود را به زانو زده اید، و تو وزن می کنی بنابراین، هنگامی که ما چرخه، ما باید به یاد داشته باشید که ما همیشه باید از ریتم و قدرت خود را راحت خود استفاده کنید. اگر احساس ناراحتی میکنیم، باید یاد بگیریم که از معلم بپرسیم و بیائیم!


8. پس از ورزش، توجه به ماساژ و کشش پا را برای جلوگیری از ادم کمر در پاها و کاهش مقدار زیادی اسید لاکتیک تولید شده توسط دوچرخه سواری.