ریسندگی دوچرخه Benifit

- Mar 28, 2018-


اصل کاهش چربی

با تمام تمرینات هوازی نخ ریسی نیز هدف کاهش چربی در حالی که مصرف انرژی در حالی که به طور کامل سلول های حرکتی بدن را فعال است. با توجه به مربی، نخ ریسی یکی از تجهیزات بیشتر اعمال در ورزشگاه است. نیازهای جسمانی خود بسیار بالاست. معمولا، یک کلاس می تواند حدود 500 کالری مصرف و آن هم ترشحات زیادی عرق و از دست دادن آب بدن را بسیار سریع است. بنابراین، آن را باید به موقع. آب را. با این حال، مقدار زیادی آب که آن است با تکیه بر "کاهش آب" معنا نیست به از دست دادن وزن. اگر یک ساعت مچی ضربان قلب را به ارمغان بیاورد در حالی که شما ورزش می خواهید به وضوح دید که از لحظه ای که شما شروع به ورزش شما کاملا چربی است مصرف می شود. در فرایند محور پا ورزش عضلات باسن و کمر و پشت و بازوها کاملا در حالی که همچنین بهبود عملکرد قلب و ریه شما اعمال می توانید.

مناسب برای شی

دوچرخه ریسندگی در ایالات متحده توسط طعم آمریکا قوی، سرزنده و پرشور، آلوده هستند و لذا محبوب با مردم 25 تا 35 سال سن دارد. با این حال، هیچ محدودیت سنی برای این ورزش در خارج از کشور، به دلیل طراحی علمی آن تضمین ایمنی شرکت کنندگان، وجود دارد و شدت ورزش کاملا قابل کنترل است و مناسب برای تمام افراد با توانایی های ورزشی است. چون زانو کل اصطکاک زیادی در طول سوار کل همراه با استرس زیاد است که به راحتی منجر به آسیب های بالقوه و را تجربه می کنند با این حال، که افراد با آسیب های زانو در این ورزش شرکت توصیه می شود در آینده ورزش کند باشد. به آرامی آشکار. بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و فشار خون بالا نیز توصیه به شرکت به منظور جلوگیری از خطر در بالا با شدت آموزش.

تصورات غلط دو چرخش پزشکان فاکتورها باعث ایجاد پلاک

تصور غلط 1: انجام فکر می کنم که دوچرخه در حال چرخش را قوی اندام خود را شما می توانید نگاهی به مربیان خارجی دوچرخه در حال چرخش است که سالها تجربه آموزش را. شکل قوی و بلند و باریک خود را به شما بگویم که شما مجبور به نگرانی در مورد ریسندگی دوچرخه شما را به "غول".

تصور غلط 2: عرق بیشتر شما، بیشتر شما از دست دادن وزن? است در واقع چه نیاز به کاهش چربی، رطوبت نیست. دفع مقدار زیادی از عرق واقع کاهش رطوبت بدن است و معنی نیست که لزوما که چربی بدن در مقادیر زیاد مصرف می شود.

وضعیت از دست دادن وزن

استقرار صحیح باید: بدن کمی جلو است اسلحه راست بدن سفت شدن شکم، استفاده از روش تنفس شکمی، پاها و پرتو عبور خودرو موازی یا کمی درون کسر، زانو و مفصل ران هماهنگی بدن نمی کند چرخش به چپ و راست، توجه به ریتم سواری. علاوه بر این، استقرار pedaling نیز بسیار مهم است. "فرد به طور متوسط اصطلاح pedaling در پای پله است و پدال بزن به چرخ لنگر به درایو به جلو فکر می کند. اما درست pedaling باید به چهار اقدامات متوالی تقسیم: پله کشیده بلند و سوق دادن. " مربی حرفه ای امواج شیعه می گوید: "اولین قدم پا در پا، ساق پا و سپس شیشه عقب و کشش پشت، سپس بالا بلند و در نهایت فشار به جلو, این پدال 360 درجه در هفته اتفاق می افتد. چنین هنری pedaling، نه تنها موجب صرفه جویی در انرژی اما همچنین می تواند سرعت را افزایش دهد."