ریسندگی دوچرخه سواری اکشن

- Mar 28, 2018-

دست گرمی بازی کردن

علاوه بر تمرین کوچک با شدت، در کلاس درس رسمی قبل از چرخه تمرین یک روند گرم شدن هدفمند وجود خواهد داشت. زانو آسیب دیده، پای خسته و کمر باید بسیار ارزشمند باشد. در اینجا برخی از اقداماتی که باید انجام دهید عبارتند از:

فرمت پا

از آنجا که ران مرکز ریسندگی است، باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

پاهای خود را تا آنجا که ممکن است جدا کنید. زانو چپ خم شده و بدن فوقانی چماق است. مرکز جاذبه را به سمت چپ انتقال دهید. پای راست به طور کامل تمدید شده است. توجه به نوک انگشتان احساس می کنید که عضلات ران درون اندام و 5 ثانیه نگه دارید.

شما همچنین می توانید دستگاه را برای کشیدن پا استفاده کنید. با هر دو دست بر روی فرمان، پای چپ را روی دوچرخه سوار کنید، پای راست خود را به عقب بچرخانید، کمی به جلو حرکت کنید، لگنها و عضلات را در پاهای خود حرکت دهید، و پاهای خود را عوض کنید.

پسوند جانبی کمر

هنگام شبیه سازی یک دوچرخه عبور از یک منحنی اضطراری، بدن فوقانی باید به سمت چپ و راست بچرخد و مرکز جاذبه باید با قدرت کمر کنترل شود تا بتواند اطمینان حاصل کند که کمر به راحتی بر روی دوچرخه زخمی می شود.

شما می توانید یک مجموعه ساده از حرکات را انجام دهید تا بدن خود را مستقیما نگه دارید، بدن خود را پایین بیاورید و بدن خود را تا 90 درجه تیز کنید. شما همچنین می توانید کشش کمر را انجام دهید، پاهای خود را از هم جدا کنید و عرض شانه را گسترش دهید، سلاح های خود را به بالای سر خود بکشید و بدن خود را در همان موقعیت قرار دهید. در قسمت افقی، بدن بالای بدن به سمت راست خم می شود. 5 بار در هر طرف.

فشار شانه

از آنجا که کل بدن در طول سواری پیش رانده می شود، فشار روی مفاصل شانه بسیار بالا است و لازم است که مفاصل شانه را بکشید. دست های خود را با دو دست نگه دارید، پاهای خود را جدا کرده و بدن فوقانی خود را جلو ببرید. سعی کنید بدن خود را به زمین نزدیک کنید.

سواری

فقط موقعیت نشسته را تنظیم کنید و به دنبال مربی بروید تا رندر نور و موسیقی را خاموش کنید. ساده ترین راه برای سوار شدن اینجا اینجا نیست. فقط ریتم را دنبال کنید با توجه به شکل فرمان، آن را به چهار موقعیت تقسیم می شود و شکاف شکمی، پشت و بازو به طور مداوم اجرا می شود.

Uphill

چرخش کنترل وزن را برای افزایش قدرت پا افزایش دهید. در ابتدا، بدن فوقانی به جلو حرکت می کند. سپس تمام بدن باید صندلی را ترک کند تا بتوان چرخ را چرخاند. این کنترل وزن بسیار مهم است، اجازه دهید که مچ پا شما با پاهای خود حرکت کند، اما برای کنترل این ابتکار عمل، به طور کامل سرعت چرخ فلزی را درک کنید، قدرت بر روی ران را باز کنید، احساس می کنید که ساق پا و عضلات پشت است. بسیار دشوار در این زمان. پاها تقریبا راست می شوند و بار زانو را کاهش می دهند. تمرکز ورزش روی عضلات ران و گوساله است.

سراشیبی

احساس لغزش را می توان به سبک ترین دکمه کنترل وزن تنظیم کرد، و هیچ بار بر روی پا وجود ندارد. به راحتی بر روی مچ پا قدم بزنید و فرمان را با هر دو دست بگیرید. بدن فوق العاده ای است و دستها باز و مانند یک آغوش در نسیم شبیه هستند. معمولا موسیقی در این زمان نرم است و شدت تمرین به حداقل میرسد.

منحنی

بدن فوقانی باید با پاها کار کند تا اثر کلی چربی از دست برود. هنگام شبیه سازی چرخش تیز، دسته های دسته را با دو دست نگه دارید. بدن فوقانی باید به طرف چپ و راست گسترش یابد تا اساس مرکز جاذبه بدن را جبران کند و از نیروی کمر برای کنترل بدن فوقانی استفاده کند.