ریسندگی دوچرخه ممنوعه اقدام

- Mar 28, 2018-

1: استفاده از وزنه برداری بر روی دوچرخه؟ وزن بر روی ماشین بی اثر و ناامن است. تمرینات ورزشی تمرینات ورزشی در حالت پایدار موثرتر است. تابو دوم: سوار دوچرخه با یک دست یا از دست دادن خود؟ هنگام ایستادن یا پریدن ممکن است به طور جدی مجروح شوید. هنگامی که شما در حال نشستن هستید، ممکن است فشار ناگهانی بر روی کمر شما ایجاد شود.

2: هنگام فرو رفتن انگشتان پا؟ این می تواند باعث التهاب گره های استخوانی و بی حسی در پا شود. هنگام پاشیدن پا، پاها باید به موازات زمین، با کف پا در وسط پدال های پایه باشد.

3: بدون مقاومت در همه؟ مرحله غير مقاومتي، اتلاف زمان ورزش است و در صورت چرخش با سرعت بالا، باعث صدمات ورزشي بدون مقاومت خواهد شد.

4: قدم زدن به عقب پا را از بین می برد و ممکن است هنگام سقوط پا از بین برود. مطالعات نشان داده است که گروهی از عضلات به عقب و جلو حرکت می کنند، مصرف همان مقدار کالری، بنابراین هیچ مزیتی برای قدم زدن به عقب وجود ندارد.

5: هنگام استفاده از دستگیره استفاده کنید؟ این می تواند خم شدن بیش از حد مفصل ران و ستون فقرات را ایجاد کند که می تواند باعث درد پشتی شود. هنگامی که شما نیاز به نگاه کردن، این گرفتن به راحتی می تواند باعث فشار بر گردن شود.

6: پاهای خود را بر روی فرمان قرار دهید تا کشش یابد؟ شاید اکثر مردم انعطاف پذیری کافی برای کشیدن پای خود را روی فرمان ندارند.