ساختار دوچرخه چرخان

- Mar 27, 2018-

اساسا یک دوچرخه چرخشی شبیه یک دوچرخه معمولی است، از جمله صندلی ها، صندلی ها، صندلی ها و چرخ ها. بدن به طور کلی به طور کامل متصل است. بر خلاف دوچرخه های عادی، ساختار آن می تواند تا حد زیادی تنظیم شود تا سواران احساس راحتی کنند. قبل از وارد شدن به ماشین، ابتدا باید ارتفاع صندلی را تعیین کنید. معمولا این ارتفاع بر اساس ارتفاع است، زمانی که روی زمین ایستاده اید، ران خود را بالا ببرید و سطح را با زمین بچرخانید، بنابراین وقتی سوار می شوید، زاویه بین ران و گوساله خیلی کوچک نخواهد بود. ، در نتیجه کاهش بار بر روی زانو برای جلوگیری از آسیب؛ سپس موقعیت صندلی برای تعیین موقعیت استوانه، دست در فرمان صندلی در جلو، آرنج در مناسب ترین موقعیت، بدن باید جمع و جور باشد، دستان رسیدن به جلو احساس نمی کند که دشوار است. ارتفاع صندلی نیز می تواند مطابق با بدن سوار بالا و پایین بیافتد. در اینجا برخی از تجزیه و تحلیل ساختاری خاصی از دوچرخه چرخان وجود دارد.


سر چرخ دوچرخه : شامل یک دسته و قفس بطری است. طراحی قفس بطری، نیاز به تمرین تناسب اندام طولانی مدت را در هر زمان در نظر می گیرد.

فندر : گارد محافظ بین بدنه خودرو و سیستم ترمز قرار گرفته است. عملکرد این گل گارد مشابه شبیه دوچرخه های معمولی است. آن را از فرسایش عرق و زنگ محافظت می کند.

چرخ دنده: نقش اصلی چرخ دنده در برابر وزنه ای است که باعث افزایش بار حرکات می شود تا نقش مهمی در افزایش شدت تمرین داشته باشد.

سیستم ترمز الکترونیکی: بسیاری از دوچرخه های الکتریکی با سیستم ترمز الکترونیکی مجهز شده اند، که همچنین به بسیاری از ورزشکاران دوچرخه سواری امکان می دهد تا هنگام رانندگی خسته تر، کنترل و درک ریتم.

پدال میل و پا : این نیز یک ساختار مشابه از دوچرخه های عادی است که نقش یک راننده را به عنوان یک پل بازی می کنند، و بیشترین تاثیرات دوچرخه های چرخش از این طریق منعکس می شود.

صندلی : ارتفاع صندلی دوچرخه چرخشی را می توان به راحتی تنظیم کرد. این کار این است که افرادی از ارتفاع های مختلف با همان دوچرخه سازگار شوند. این طراحی بسیار انسانی است.

قاب بدن : این یک ساختار پشتیبانی یکپارچه برای چرخاندن دوچرخه است. اساسا، تمام قاب های چرخش از فلز ساخته شده است. این دلیل اصلی این است که دوچرخه های چرخشی می توانند افراد دارای اضافه وزن را پشتیبانی کنند.