مزایای بیضوی

- Apr 18, 2018-

1) این نیز یک دستگاه هوازی است. در مقایسه با یک بیضه سنج و یک تردمیل، مهمترین ویژگی این است که مفصل زانو وقتی که بدن انسان آن را تمرین می کند، دچار تنش نیست. از آنجا که حرکت اکولایزر اکثرا متداول است، و انقباض کمی غیر اکسیژن وجود دارد، یعنی، آن را بر روی ماشین بیضوی حرکت می کند، هیچ جنبشی از بدن، عملکرد بافر عضله مانند حرکت (آسیب انسان، اغلب در انقباض centrifugal - فرود در آن وجود دارد مورد، مفاصل، غضروف و عضلات بدن انسان به سختی آسیب دیده است بنابراین استفاده از ورزش بیضوی نه تنها می تواند مانع، کاهش و از بین بردن درد در اسپوندیلوز سرویکس، پریآرتریت و پشت بافت شود، بلکه مانع از اثر تولید شده در طول در حال اجرا و بهتر از مفاصل محافظت می شود، به طوری که آن دارای یک عامل ایمنی بهتر است. توصیه می شود که بیضه سنج باید برای جمعیت با وزن بیش از حد و ناراحتی زانو و مچ پا انتخاب شود.


2) عملکرد بیضوی تمرینات و تحریک تنظیم عصب سیاتیک، افزایش استقامت و قدرت عضلات کمر را به وجود می آورد و اثر مجسمه سازی بدن را بر تحریک باسن، ران، کمر سمت و شکم پایین می رساند.


3) دستگاه بیضوی اغلب برای تمرین بیشتر به گره ها و ران ها از تردمیل ها و دوچرخه ها استفاده می شود. این می تواند به طور موثر از بین بردن باسن های کاذب و جلوگیری از گسترش چشم از جلو ران موثر بر ظاهر و شکل پا. هنگامی که چربی های ما فعال می شوند، می توانیم به وضوح نیروی باسن را احساس کنیم و در طول پیاده روی روزانه، آمادگی جسمانی و یوگا به یک دایره فضیلت برویم.