تفاوت بین تردمیل و در حال اجرا در فضای باز

- Mar 10, 2018-

  1. از اصل تردمیل، می توانیم ببینیم که بسیاری از تردمیل ها در حال حاضر در بازار موتور هستند که باعث می شود افراد بتوانند با سرعت های مختلف به صورت منفعلانه راه اندازی یا پیاده روی کنند. با توجه به شکل گیری غیر فعال از در حال اجرا و راه رفتن، از نقطه نظر عمل، تقریبا همان راه رفتن و یا راه رفتن بر روی زمین، اما از نقطه نظر بدن انسان، در حال اجرا بر روی تردمیل الکتریکی، راه رفتن دور از اجرای معمولی، ترک یک عمل کشش. این دقیقا همان چیزی است که باعث می شود هر فردی که روی تردمیل های الکتریکی راه می رود حس راحتی و راحتی داشته باشد، به مردم اجازه می دهد تا حدود 1/3 فاصله بیشتر از حالت معمولی داشته باشند و مصرف انرژی بیشتر از پیاده روی و راه رفتن معمولی باشد.

  2. نظارت بر میزان قلب و کنترل سرعت هوشمند. می توان گفت که نظارت بر میزان ضربان قلب، پیشرفت عمده ای در تاریخ تردمیل ها است. کنترل ضربان قلب ورزشی خود را به طیف وسیعی از مقادیر هدف می تواند به راحتی به کاهش وزن در حالی که اجتناب از آسیب ناشی از انتقال حرکات. در اروپا و ایالات متحده، نظارت بر ضربان قلب و کنترل شدت تمرین و آمادگی جسمانی آنها بسیار مفیدی است. تناسب اندام قلب نیز یک شاخص بسیار مهم تناسب اندام است. در حال حاضر، این آگاهی در کشور هنوز نسبتا کم است. علاوه بر این، حالت های مختلف هوشمند تردمیل نیز انواع تجربیات ورزشی مانند زمین مسطح، قله، کوهنوردی، سرعت متغیر و غیره را ارائه می دهد و همچنین می تواند الگوهای ورزشی علمی را با توجه به اهداف خود فرموله کند.

  3. مسائل امنیتی. تردمیل ها در مقایسه با جاده در حال اجرا می توانند خسارت بسیار کمتری به بار آورند. تردمیل های خوب استفاده از یک سیستم جذب شوک علمی است که آسیب کمتر به زانو از جاده است. علاوه بر این، جاده نه تنها آسیب زانو است، بلکه شرایط جاده نیز بسیار پیچیده است و شما اغلب نمی دانید که چگونه پس از بسیاری از حوادث اتفاق افتاده است. هفته گذشته، هم اتاقی کالج من صبح زد و نمی دانست چه اتفاقی افتاده است. من بر روی هیئت مدیره در جاده حرکت کردم و بلافاصله پای من را قطع کرد. حالا من هنوز در خانه می شوی دکتر گفت که حداقل یک ماه استراحت لازم است. علاوه بر این، گزارش ها از ناپدید شدن شب اجرا آن را دست کم نگیرید، این آسیب زانو نیست و همه آنها به زندگی زخمی شده اند.

  4. یکی از جنبه های بحث انگیز تردمیل ها، از دست دادن سرگرمی در جاده ها است. در واقع، این را نمی توان تغییر داد. اما اگر شما در پکن هستید، 300 روز در سال، آیا هنوز هم تصمیم به خروج از خانه دارید؟ در فصل بارانی، اگر یک ماه به باران می آید، آیا برنامه در حال اجرا شما به این معنی است که قطع شده است؟ در زمستان، باد سرد است، و من معتقدم که بسیاری از مردم در حال حاضر در خانه مانده اند و هرگز بیرون نمی روند. تردمیل ها تلاش زیادی برای بهبود سرگرمی سرگرمی ها کرده اند. موسیقی و ویدئو نیز در دسترس هستند.