تفاوت بین تردمیل و در حال اجرا در فضای باز

- Mar 26, 2018-

اول، امنیت

از لحاظ ایمنی، تنها چیزی که در مورد در حال اجرا در داخل خانه با یک تردمیل یادداشت می شود تعادل فرد است. بعضی از مردم پس از اجرای تردمیل سرگیجه را احساس خواهند کرد. علاوه بر این، با توجه به عرض تردمیل 40 سانتی متر، عرض های 45 سانتی متر و 47 سانتیمتر، حتی کمربندهای در حال اجرا 47 سانتی متر، مردم باید هنگام تمرین توجه زیادی به تعادل بدن خود داشته باشند، اگر پای آنها دقت نکنید اگر بیرون می روید کمربند شما ممکن است به دلیل مرکز ثبات ناپایدار سقوط کند. در حال اجرا در خارج از منزل، اکثر مردم به ندرت اسباب بازی ها را برای اجرا انتخاب می کنند. آنها معمولا در کنار جاده به عقب و جلو حرکت می کنند. بسیاری از مردم در جاده ها هستند و حوادث امنیتی وجود دارد. علاوه بر این، مقدار زیادی از اکسیژن در حین در حال اجرا باید استنشاق شود و گاز خروجی از وسایل نقلیه فضای باز پس از استنشاق به بدن انسان بسیار مضر است.

دوم، آب و هوا

دلیل آب و هوا یک عامل در تعیین اینکه آیا ممکن است خارج از منزل اجرا شود یا نه. این برای در فضای باز مانند مه، باران یا برف مناسب نیست و هیچ محدودیتی برای یک تردمیل وجود ندارد. بهترین راه این است که در خارج از منزل کار کنید، وقتی آب و هوا خوب است و در هنگام خنک بودن آب و هوا یک تردمیل استفاده می شود.

سوم، در حال اجرا حالت

بسیاری از مردم دوست دارند یک earbud برای گوش دادن به MP3 در حالی که در حال اجرا در خارج از منزل. در حالی که در حال اجرا و گوش دادن به موسیقی، اگر چه این می تواند خلق و خوی دلپذیر را حفظ، من فکر می کنم آن را ناراحت به پوشیدن هدفون زمانی که مردم از عرق خاموش است. تردمیل متفاوت است. اکثر تردمیل های امروز با عملکرد MP3 پخش می شوند و صدایی نیز وجود دارد، به طوری که تمرینکنندگان می توانند در هنگام گوش دادن به موسیقی بدون استفاده از هدفون اجرا شوند. البته، این فقط یک مزیت تردمیل است که در حال اجرا در مقایسه با در حال اجرا در فضای باز است.

چهارم، اثر ورزش

به علت پیچیدگی زمین در فضای باز، بنابراین می توانید تمام قسمت های فرد را تمرین کنید و تردمیل تنها می تواند در یک خط مستقیم اجرا شود، در این مرحله، سابق بهتر از دومی است. در کنترل سرعت حرکت، آن را توسط شخص کنترل می شود، زیرا شخص نمی تواند به طور واضح ظرفیت تحمل اندام های مختلف خود را بداند، بنابراین ممکن است باعث ایجاد تعلیق و آسیب زیاد بدن شود. این نقطه می تواند به خوبی بر روی تردمیل کنترل شود. اکثر تردمیل ها عملکردی برای تشخیص ضربان قلب دارند. تمرینکنندگان می توانند از داده های علمی برای تعیین بار فیزیکی خود و افزایش یا کاهش سرعت و زمان در حال اجرا استفاده کنند.