تاریخچه توسعه تردمیل

- Nov 09, 2017-

1965 نیروی تینتی فنلاندی نوردیک Tunturi اولین تردمیل داخلی در جهان متولد شد، طراحان با توجه به اصل سرعت انتقال تغییر کرده است. تولد این تردمیل به معنای مدرن تردمیل خانه واقعی است، و مردم در اروپا و ایالات متحده شروع به پذیرش در خانه می کنند. اما شروع تردمیل، تنها می تواند بالا برود، کمی ناراحت کننده است.

تولد فنلاندی دانللی فنلاندی 1969 می تواند اولین تردمیل تمرین ضربان قلب در جهان باشد، نظارت بر ضربان قلب در تردمیل نصب شده است و در سراسر جهان به منظور توسعه تجهیزات تناسب اندام در جهان پس از جهت نشان داده شده است. چرا مهم است که تمرین ضربان قلب بهترین نمایش وضعیت انسانی در اروپا و امریکا است، نظارت بر کنترل ضربان قلب از شدت تمرین خود را افزایش می دهد و آمادگی علمی یک مفهوم بسیار محبوب است، تناسب اندام ضربان قلب بسیار تبدیل شده است شاخص های تناسب اندام مهم. در چین فقط تعداد انگشت شماری از مبارزان از شدت تمرین خود آگاهی دارند. کنترل ضربان قلب ورزش در محدوده هدف معقول، شما به راحتی می توانید به کاهش وزن و جلوگیری از آسیب ناشی از انتقال جنبش. مهمتر از همه، ورزش می تواند عملکرد قلبی و عروقی مردم را به انجام رساند، ورزش پایدار درازمدت متوسط ​​باشد، می تواند بروز بیماری های مختلف را کاهش دهد.

1995 نیروی تینتی فنلاندی نوردیک Tunturi نخستین تردمیل سرعت کنترل سرعت ضربان قلب جهان به شمار می رود، از طریق مقدار ضربان قلب برای کنترل سرعت حرکت، قبل از رفتن به وارد کردن مقدار ضربان قلب خود را؛ در حرکت، هنگامی که ضربان قلب واقعی به میزان ضربان قلب نمی رسد، دستگاه به طور خودکار سرعت را افزایش می دهد، به شما این امکان را می دهد که انرژی بیشتری مصرف کنید. هنگامی که ضربان قلب واقعی بیش از میزان ضربان قلب باشد، دستگاه به طور خودکار سرعت را کاهش می دهد کوتاه، کنترل دقیق ضربان قلب شما را در محدوده ضربان قلب هدف قرار می دهد، صنعت چرخش جهانی شروع به کنترل ضربان قلب از آمادگی علمی شروع به توسعه.