سه مسئله که کاربران در مورد استفاده از تردمیل ها مراقبت می کنند

- Mar 31, 2018-

1. چگونه سریع باید اجرا کنم؟

سرعت بدن شما چقدر است؟ این الزام است که هر دونده باید بداند. سرعت این اجرا توسط سطح تناسب اندام شخصی و هدف اجرا می شود. اگر تازه وارد هستید که تازه شروع به کار کرده اید، تمرکز خود را بر روی خود بگذارید تا بدون استرس ادامه یابد. توصیه می شود از ترکیب راه رفتن و راه رفتن شروع شود. اگر یک دوست دارای اضافه وزن باشد، بهتر است بدون نیاز به پیاده روی به پیاده روی برود. پیاده روی سریع نیز می تواند چربی مصرف کند.

با افزایش تعداد آموزش با یک تردمیل، شما احساس می کنید که قدرت فیزیکی شما بهتر و بهتر می شود. شما می توانید به تدریج زمان بیدار شدن را افزایش دهید و زمان برای پیاده روی سریع را کم کنید تا بتوانید یک بار انجام دهید و شما یک موفقیت بزرگ را احساس خواهید کرد. احساس


2. چگونه برای جلوگیری از آسیب های ورزشی؟

گرم شدن قبل از رانندگی می تواند از آسیب های ورزشی جلوگیری کند. زمان گرم شدن ورزشکاران حرفه ای اغلب طولانی تر از حرکت اصلی است. این است که برای افزایش دمای بدن، ضربان قلب، و افزایش دامنه حرکت مفاصل و عضلات، به طوری که خطر آسیب می تواند کاهش یابد. موضع خوب نیز یکی از عناصر برای جلوگیری از آسیب است، نه تنها اجازه می دهد تا شما را به ایمن تر اجرا، بلکه اجازه می دهد تا شما را به طور کامل بازی هر عضله، دورتر و ذخیره بیشتر. در نهایت، ما می توانیم از جذب شوک شروع کنیم، در حال اجرا یک ورزش شدید است، در حال اجرا، لحظه ای که پاهای زمین را لمس می کند، تاثیر زمین به 2 تا 4 برابر وزن بدن خواهد رسید.


3. چند کیلومتر باید هر بار اجرا کنم؟

دلیل اینکه در حال اجرا می تواند تأثیر تقویت قلب و ریه ها را تقویت کند، کاهش دادن شکل چربی، پیش نیاز بسیار مهمی است که به طور مداوم و به طور مداوم به اجرا در می آید، برای دونده ها، به ویژه دونده هایی که می خواهند وزن کم کنند، همچنین نیازی به اجرا نیست سریع و یا کورکورانه دنبال فاصله. بنابراین چند کیلومتر شما در یک زمان اجرا می کنید؟ متفاوت از فرد به فرد، استاندارد است که پس از اتمام اجرا، آن را خیلی خسته نخواهید بود و عضلات شکم را احساس نخواهید کرد. چنین یک مقدار آموزشی مناسب است.

علاوه بر این، در طول فرآیند در حال اجرا، شما باید توجه بیشتری را به چگونگی اجرا و میزان ضربان قلب بدن تغییر دهید. این به راحتی منجر به بروز ناگهانی و ناراحتی بدن شما نخواهد شد، که منجر به وقفه در اجرای شما خواهد شد. بسیاری از تردمیلهای خانه دارای armrests ضربان قلب برای تست ضربان قلب است که بخش فلز نقره ای است که ما در پانل تردمیل یا برروی تختخواب تردمیل مشاهده می کنیم.