طبقه بندی تردمیل

- Mar 23, 2018-

1. تردمیل مکانیکی

تردمیل های مکانیکی در حال اجرا از پای دونده و کمربندهای در حال اجرا هستند. به عبارت ساده، تردمیل های الکتریکی بر روی موتورها برای رانندگی کمربند های خودرو تکیه می کنند.

2. تردمیل الکتریکی

تردمیل های الکتریکی تجهیزات بالایی برای ورزشگاه ها و خانه ها می باشد. آنها مردم را با استفاده از کمربندهای در حال اجرا می گذارند تا با سرعت های مختلف راه بروند یا راه بروند. با توجه به شکل گیری غیر فعال از در حال اجرا و راه رفتن، از نقطه نظر عمل، تقریبا همان راه رفتن و یا راه رفتن بر روی زمین، اما از نقطه نظر بدن انسان، در حال اجرا بر روی تردمیل الکتریکی، راه رفتن دور از اجرای معمولی، ترک یک عمل کشش. این دقیقا این است که باعث می شود هر فردی که روی یک تردمیل الکتریکی راه می رود، احساس آرامش و راحتی کند، به مردم اجازه می دهد تا حدود 1/3 بیشتر از حالت معمولی را اجرا کنند و مصرف انرژی بیشتر از راه رفتن معمولی است. علاوه بر این، از آنجا که تجهیزات الکترونیکی در تردمیل های الکتریکی دارای توابع فراوانی هستند و می توانند محیط های مختلف کار را تجربه کنند مانند کار بر روی زمین، در حال اجرا در شیب، در حال اجرا در تپه، در حال اجرا در سرعت متغیر و غیره، شما می توانید انتخاب کنید با توجه به هدف ورزش شما.


طبقه بندی با هدف

  1. تردمیل تجاری

    تردمیل تجاری ترکیبی از فن آوری ثبت شده مبتنی بر نوآوری و گزینه های سرگرمی عمومی برای ارائه یک تجربه کاربری برتر است. طراحی برنامه های مختلف از پیش تعیین شده امکان انجام انواع تمرینات تردمیل را فراهم می کند.


2. تردمیل Homeuse

طول عمر، تاثیر کم، عملکرد اساسی برای پاسخگویی به نیازهای کاربر، پر از کیفیت تجاری. نمایشگر ساده و سیستم سرگرمی مجتمع به کاربران اجازه می دهد تا به طور کامل از تجربه تناسب اندام و تناسب اندام لذت ببرند.

* 16 برنامه تناسب اندام

* صفحه نمایش ساده

* موتور با 3.0 اسب بخار: این می تواند قدرت را به طور مساوی بدون سر و صدا فراهم کند. موتور خود خنک کننده چرخش را برای از بین بردن دستگاه فن و بهبود عمر و قابلیت اطمینان موتور ادامه می دهد؛

* کنترل سیستم زمین ضربه: طراحی منحصر به فرد treadmill کنترل سمت نوسان، در نتیجه کاهش فشار مشترک؛

* اجرای هیئت مدیره تخت برای تربیت ایده آل تر: هیئت مدیره با ارتفاع 7.5 اینچ اجازه می دهد تا هر کاربر بر روی زمین یک منطقه ایده آل برای درمان فیزیکی فراهم کند؛

* ساده کنترل پنل آسان برای کار است: کاربر پسند رابط کاربری و بازخورد برنامه باعث حرکت آسان تر است.


طبقه بندی بر اساس عملکرد

تردمیل تک تابع

تردمیل های تک تابع به شکل ساختاری به دو دسته تقسیم می شوند. یکی تردمیل غلتک است و دیگری تردمیل تخت است. تردمیل های غلتکی در حال کار پر سر و صدا هستند و از بین رفته اند. تردمیل های مسطح توسط افراد به طور فعال اجرا می شوند، بنابراین مردم احساساتی مشابه با عملکرد طبیعی دارند. ساعت الکترونیکی آن می تواند به مربیان کمک کند تا سرعت، زمان، ضربان قلب، کالری، ضرب و شتم، فاصله و دیگر شاخص ها را ضبط کند. از آموزش شما مطلع شوید و تنظیمات هدفمند را انجام دهید.

2. تردمیل چند منظوره

تردمیل چند منظوره ترکیبی از تجهیزات کاربردی مانند تردمیل، ماشین های قایقرانی، دوچرخه های ورزشی افقی، دوچرخه های دوچرخه ای عمودی، ماشین های آرامش بخش و چرخ دنده های کمر است. برای برخی از افراد برای همه کاره بودن و رد پای کوچک آن محبوب است. . روش ورزش آن همانند یک تردمیل معمولی است. با این حال، از منظر راحت و راحت استفاده از ماشین ورزش و دقیق و دقیق حرکات فنی، تردمیل چند منظوره دارای نقص معینی است.