سوء تفاهم مشترک تردملی

- Mar 31, 2018-

1. قبل از رفتن به یک تردمیل، قبل از گرم کردن نکنید. (×)

تمرینات گرم کردن باید قبل از اجرای تردمیل انجام شود، در غیر این صورت، باعث ایجاد فشار روی عضلات ران و گوساله می شود. پس از شروع تردمیل، شما باید با یک "پویا" گرم شدن شروع کنید، مانند راه رفتن به آرامی، راه رفتن در اطراف، و به تدریج مقدار تمرین را تا زمانی که بدن شروع به وارد شدن به حالت در حال اجرا می کند، کمی افزایش دهد. علاوه بر این، در هنگام پایین آمدن از سرعت، باید به تدریج کاهش یابد تا از سرگیجه و سقوط جلوگیری شود.


2. دراز مدت دستبند را در دست بگیرید. (×)

اگر شما فقط شروع به استفاده از تردمیل کنید، فریزر می تواند هر دو دست را روی دسته ها در هر دو طرف قرار دهد و منتظر بمانید تا قبل از اینکه دست ها به طور طبیعی با پله ها چرخانده شوند، به سرعت حرکت کنند. با این حال، اگر شما مدت زمان طولانی را نگه دارید و فرمانروایی کنید، بدن فوقانی بدن را در حالت غیر هماهنگی قرار می دهد و مرکز بدن به صورت غیرمستقیم به جلو حرکت می کند. این کاملا متفاوت از نحوه اجرا در خارج از منزل است. در حال اجرا یک تمرین کامل بدن است، نه فقط حرکت پاها. برگزاری دسته باعث می شود که پشت در حالی که در حال حرکت است، باعث افزایش فشار بر ستون فقرات کمر انسان می شود. دراز مدت در حال اجرا قطعا به ستون فقرات کمری ما آسیب می رساند. همچنین شرایط تشدید وجود خواهد داشت.


3. از تردمیل ها در خانه بدون کفش استفاده کنید. (×)

بسیاری از ذوب کننده ها احساس می کنند که استفاده از تردمیل در خانه می تواند نیاز به پوشیدن کفش را از بین ببرد، اما اگر پابرهنه اجرا شود، ارتعاشات تردمیل می تواند آسیب های غیر ضروری به مفاصل پا ایجاد کند. اگر عرق عرق نباشد، لغزش آن آسان تر است؛ حتی پوشیدن یک جوراب جوراب ضخیم نیز می تواند تأثیر خاص جذب جذب را بازی کند، اما بعد از همه، جوراب ها کششی کف کفش ورزشی نیستند، نمی توانند نقش کفش های ورزشی را جایگزین کنند. بنابراین، در ورزش تردمیل، بهترین استفاده را برای پوشیدن کفش های دوشیزه، کفش های دوختنی سبک تر از کفش های معمولی، کفش های کفش، نسبتا نرم، مناسب برای استفاده در تردمیل. اگر نه، کفش ورزشی عادی نیز در دسترس است، اما برای انتخاب یک سبک تر، تنها نباید بیش از حد ضخیم باشد.


4. اهمیت حفظ تعادل را نادیده بگیرید. (×)

هنگامی که از تردمیل استفاده می کنید، چشمان شما باید به جلو بروید. سر خود را به طور ناگهانی تبدیل نکنید. به عقب نگاه نکنید، در غیر اینصورت دونده برای از دست دادن تعادل راحت است. بعضی از مردم وقتی که در حال اجرا هستند، دمبل ها را نگه می دارند، اما اگر احساس خوبی از تعادل نداشته باشید، نباید هرگز از اشیاء سنگین در حال اجرا استفاده نکنید. علاوه بر این، بسیار احمقانه است که به عقب بر روی تردمیل حرکت کنید یا حرکت های خطرناکی انجام دهید.


5. در حال تماشای تلویزیون را تماشا کنید. (×)

بسیاری از قوماندانان مایل به تماشای تلویزیون در خانه در حال اجرا هستند. در واقع، این شما را منحرف خواهد کرد. به طور تصادفی، باعث آسیب های ورزشی می شود، به ویژه افرادی که با عملکرد تردمیل و یا شدت ورزش آشنا نیستند. اگر هنگام اجرای برنامه احساس غرور میکنید، میتوانید در هنگام اجرای موسیقی به موسیقی آرامش بخش گوش کنید. مطالعات نشان داده اند که موسیقی پویا به طور موثر می تواند عملکرد ورزشی را بهبود بخشد و لذت بردن از ورزش را افزایش دهد.


6. ضربان قلب من را نادیده بگیر (×)

وقتی تمرین را تمام کنید، باید دکمه توقف خود را فشار دهید تا ضربان قلب شما کمتر از 120 در دقیقه باشد. میزان ضربان قلب یک داده است که باید هنگام اجرای آن توجه شود. این داده ها به طور مستقیم می تواند وضعیت ورزش شما و تأثیری را که می توانید برآورده کند، نشان می دهد. هنگامی که در حال اجرا هستید، به یاد داشته باشید که سعی نکنید ضربان قلب خود را از ضربان ضربان قلب خود بیرون بکشد: (220 سال سن) × 80٪. اگر از آن تجاوز کنید، لطفا آن را با بیشترین سرعت ممکن کاهش دهید، به طوری که ضربان قلب شما به ریتم طبیعی بازگردد تا از وقوع حادثه جلوگیری شود. علاوه بر این، مهم است که توجه داشته باشید که دفعه بعد که تردمیل باید صبر کند تا جدول به طور کامل متوقف شود، بسیاری از حوادث در پایان تمرین رخ می دهد.