مزایای پیاده روی تردمیل

- Mar 27, 2018-


1، شکم: تمرین برای درمان دیابت

مغز وقتی که بدن انسان کار فیزیکی انجام می دهد و اطلاعاتی از چربی چربی شکم را مصرف می کند، اطلاعات می فرستد. تحقیقات پزشکی تایید می کند: این نیز یک راه خوب برای کاهش خطر ابتلا به دیابت است. از آنجا که مواد آزاد شده توسط سلول های چربی می توانند با تولید انسولین مواجه شوند، تمرینات منظم جسمانی برای درمان دیابت نوع II ملایم تبدیل به یک دارو بدون دارو می شوند.


2، مفاصل: در حال اجرا برای کاهش بار مشترک

مواد مغذی غضروف مفصلی از عروق خونی نمی آیند بلکه از مایع سینوویال تولید شده توسط لایه های بالایی غضروف می آیند. دلیل اینکه دویدن میتواند مایع مفصلی مفصلی مفصلی را در زانوها و مفاصل کمر قرار دهد، این است که هر مرحله از بدن انسان غضروفی را به "مایع مایع سینوویال" سوق می دهد و سپس آن را به عقب بر گرداند. علاوه بر این، در حال اجرا اغلب به کاهش بار ناشی از مفاصل ران کمک می کند، زیرا بافت عضلانی افزایش می یابد که بتواند از مفاصل پشتیبانی کند.


3. مغز: فکر مغز فعال فعال است

ورزش منظم می تواند به شما در استفاده از مغز و تفکر فعال کمک کند. عضلات فعال بدن انسان می توانند اطلاعات را برای ترویج تولید پروتئین در مغز انسان ارسال کنند و علم پزشکی آن را به عنوان فاکتور نوروتراپی BDNF از مغز استخراج می کند. بدن انسان به این پروتئین نیاز دارد تا رشد عصب جدید را افزایش دهد و ارتباطات عصبی ایجاد کند. در سن متوسط، اگر هر هفته تمرینات 40 دقیقه ای اصرار داشته باشید، احتمال ابتلا به آلزایمر در حدود 60٪ کاهش می یابد.


4 پوست: ورزش برای افزایش گردش خون

سرعت "پمپ کردن" قلب در ورزش سریع تر است، گردش خون بهبود یافته و اکسیژن بیشتری وارد می شود، بنابراین همچنین مواد مغذی بیشتری را به سلول ها منتقل می کند و پوست را مسری می کند.


5. قلب: پیاده روی برای فشار خون بالا

در طول فعالیت دویدن، قلب، با سرعت بخشیدن به ضرب و شتم، خون های غنی از اکسیژن را به عضلات تضعیف می کند. اگر مردم اغلب برای اجرای برنامه استفاده می کنند، قلب می تواند بارهای بیشتری را تحمل کند. به این ترتیب، حتی اگر بدن در حالت غیر متحرک باشد، هر بار که ضربان قلب می شود، می تواند خون بیشتری را حمل کند، و تمام سلول های بدن می توانند بهتری از اکسیژن دریافت کنند. هنگامی که بدن حرکت می کند، فشار خون را می توان با کاهش وزن بدن و کاهش هورمون های استرس در خون نرمال کرد. برای بیماران مبتلا به فشارخون خفیف، ورزش فعال می تواند کمتر بخورند!


6، ریه: دوش گرفتن افزایش ظرفیت ریه

ماهیچه ها در طول مدت کوتاهی اکسیژن زیادی مصرف می کنند و بدن را تمرین می دهند تا یاد بگیرند که اکسیژن بیشتری در استراحت بکار گیرند. مطالعات نشان داده است که اصرار بر فعال شدن دویدن در 30 دقیقه در روز می تواند حجم ریه را افزایش دهد (ظرفیت ریه) به میزان 1/3 و توانایی خون برای ترکیب اکسیژن را بهبود می بخشد.


7. روده: ورزش باعث یبوست می شود

ورزش جسمانی و کار فیزیکی می تواند به اعصاب پارازیمپاتیک، دستگاه گوارش روده تحریک کند. تمرینات اندک اندک دلیل اصلی یبوست است و پزشک می گوید: بیماران مبتلا به یبوست نباید از ابتلا به متابولیسم بپرهیزند و ممکن است حداقل روزی 30 دقیقه ورزش فیزیکی برای تحرک حرکت روده انجام شود و درد یبوست نیز حل شده است.