نگهداری تردمیل

- Mar 24, 2018-

  1. به طور منظم بدن و گرد و غبار را در زیر بدن تمیز کنید. توصیه می شود به آرامی با یک پارچه پنبه نرم تمیز کنید. از پاک کننده های اسیدی استفاده نکنید.

2.Egularly بررسی کنید که آیا بین تسمه در حال اجرا و هیئت مدیره کار خارجی وجود دارد؛ برای مثال، آدامس های جویدن، موجودات کوچک و غیره. اگر ماده خارجی یافت شود، باید فورا پاک شود.


پیشنهاد شده است که در زیر تردمیل، یک تشک ورزشی مخصوص ورزشی قرار داده شود؛ از یک طرف، سر و صدا در جریان می تواند حذف شود و کف را می توان محافظت؛ از طرف دیگر، گرد و غبار و ماده خارجی را می توان به طور موثر از ورود به جعبه الکتریکی و یا بین کمربند در حال اجرا و هیئت مدیره در حال اجرا جلوگیری کرد.

1. به طور مرتب تنگی کمربند در حال اجرا را بررسی کنید و اینکه آیا انحراف وجود دارد.

2. به طور منظم عملکرد ترمز اضطراری تردمیل را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که آن ایمن و موثر است.

3. روغن سیلیکون را به طور منظم بین کمربند در حال اجرا و هیئت مدیره اجرا کنید. اطمینان حاصل شود که کمربند در حال اجرا هموار است.


نحوه استفاده از تناسب اندام تردمیل برای خوردن قبل از آموزش علمی ترین، ورزش روزه آسان است که باعث کم خونی ورزشی شود، یک لیوان آب قبل از تمرین بخورید یا موز بخورید، می توانید بدن خود را به خوبی ورزش کنید، اما غذای ناخواسته را بخورید ، مانند دونات سرخ شده.


حالت شروع سریع را انتخاب کنید:

یک فرصت خوب در حال اجرا از قبل برنامه ای را تنظیم می کند. هنگام اجرای، فقط دستورالعمل ها را برای وارد کردن داده ها دنبال کنید، می توانید روش های مختلف ورزش مانند "حالت کاهش چربی"، "حالت عملکرد قلب و ریه"، "حالت صعود"، "حالت تصادفی" و غیره را انتخاب کنید. از جمله آنها حالت شروع سریع می تواند شدت ورزش را در هر زمان تنظیم کند.


توجه به موقعیت بدن

برای ایستادن در وسط کمربند در حال اجرا، آسان است بر روی پایه بیش از حد به قدم زدن، و آن را آسان می شود پرتاب بیش از حد به عقب. مطمئنا، خیلی دور نیست


از ابتدا

توصیه می شود از سرعت پیاده روی 4-6 کیلومتر در ساعت شروع کنید و به تدريج به حرکت در می آید. علاوه بر این، راه رفتن سریع می تواند از چربی بیشتر برای تامین انرژی استفاده کند، و از دست دادن چربی نسبتا بهتر است.


آهسته بمان

اگر چه شما در حال تلاش برای حرکت به جلو، بدن خود را هنوز هم در محل. این باعث می شود تا مغز شما تا حدودی گیج شده باشد، بنابراین هنگامی که از تردمیل خارج می شوید، ممکن است سرگیجه احساس کنید، و به تدریج سرعت خود را از دست خواهید داد و نمی توانید این کار را انجام دهید.