عناصر انتخاب تردمیل

- Mar 27, 2018-

برای بدنسازان معمولی و حتی بیشتر از مربیان، هنگام استفاده از تردمیل، عموما تنها 70٪ از عملکردهای این ابزار دقیق می تواند مورد استفاده قرار گیرد. دیگر 30٪ از توابع معمولا توسط ما استفاده نمی شود و به ندرت شناخته شده است. از.


چندین عنصر تردمیل را انتخاب کنید


1. حساسیت قلب. کسانی که ورزش می دانند که ضربان قلب مهم ترین داده ها برای انجام تمرین هوازی است. ضربان قلب مناسب تمرین شما را ایمن تر و موثرتر می کند. تردمیل های تجاری دارای تجهیزات تشخیص ضربان قلب هستند، برخی از سنسورها به گوش متصل می شوند و برخی از سنسورها نوعی دسته هستند.

2. ضخامت جدول ضخامت جدول تردمیل کلیدی برای کاهش تاثیر مفصل است. برای انتخاب یک تردمیل با یک نیمکت ضخیم، کفپوش ترجیحا دو طرفه است. اگر جدول تردمیل خیلی نازک باشد، میز تخت به راحتی خم می شود و تغییر شکل می یابد.

3. طول جدول. طولانی تر میز تردمیل، فضای ورزش بیشتر و حس امنیت بیشتر است.

4. تنظیم سرعت. محدوده سرعت یک تردمیل استاندارد باید 0 تا 20 کیلومتر در ساعت باشد و هنگام افزایش یا کاهش سرعت، نباید احساس ناخوشایندی داشته باشید.

5. زاویه شیب جدول. یکی از ویژگی های ویژه تردمیل های تجاری تغییر زاویه است. حداکثر افزایش تردمیل می تواند به 45 درجه برسد، به طوری که شما احساس می کنید بالا رفتن.

6. عملکرد تنظیم هوشمند پیشرفته ترین عملکرد در جهان، سرعت و زاویه خود را به طور خودکار بر اساس ضربان قلب تنظیم می کند پس از تنظیم برنامه برای کمک به رسیدن به ضربان قلب هدف خود.

7. کنترل پنل کنترل پنل استاندارد تردمیل باید حداقل عملکرد صفحه نمایش اصلی ذکر شده در بالا داشته باشد. برخی از تردمیل ها همچنین نمایش داده ها و قابلیت ذخیره سازی شخصی تر را دارند.