جزئیات فنی تردمیل

- Mar 27, 2018-

  1. ایمنی برای ایمنی، ابتدا باید یک عملکرد قفل مغناطیسی منفعل داشته باشیم، یعنی زمانی که بدن شما از تردمیل دور می شود، می تواند به سرعت در حال توقف و جلوگیری از حوادث جدی باشد. دومین مهمترین تضمین ایمنی فعال است که نیازمند آن است که سرعت موتور تردمیل پایدار باشد و تغییرات سریع و ناگهانی سرعت وجود نخواهد داشت. در حال حاضر، بسیاری از مارک های شناخته شده تردمیل ها در چین از موتورهای وارداتی از تایوان یا ایالات متحده استفاده می کنند و از صدور گواهینامه CCC برای اطمینان از ثبات و قابلیت اطمینان موتور استفاده کرده اند.


2. قدرت خروجی مداوم تردمیل: لطفا توجه داشته باشید که این قدرت خروجی مداوم است، نه حداکثر قدرت خروجی. قدرت خروجی کلی اسمی اسب بخار است (Hp). معمولا یک اسب بخار تردمیل ممکن است وزن حمل و نقل 50 تا 60 کیلوگرم را ارائه دهد. برای یک تردمیل استفاده شده توسط یک خانواده عمومی، وزن یک دونده کمتر از 100 کیلوگرم است. اگر تردمیل برای کسب و کار بدون وقفه طولانی استفاده نشود، قدرت خروجی مداوم باید 1.5- بین 2.0 باشد، می تواند نیازهای شما را برآورده کند. اگر وزن شما سنگین تر باشد، باید یک تردمیل قوی تر را انتخاب کنید. به طور کلی، شما می توانید 2.75Hp یا تردمیل بزرگتر را انتخاب کنید. اگر شما بیش از 140 کیلوگرم وزن داشته باشید، لطفا از روش های دیگر برای کاهش وزن استفاده کنید و سپس تمرینات تردمیل را انجام دهید.


محدوده سرعت تردمیل: به طور معمول، سرعت آموزش طبیعی راه رفتن حدود 6 کیلومتر در ساعت است و سرعت تمرین در حال اجرا حدود 9-11 کیلومتر در ساعت است، بنابراین انتخاب یک تردمیل با سرعت سرعت 0-12 کیلو متر در ساعت / h می تواند به نیازهای خانواده برسد. البته اگر شرایط خاصی برای آمادگی جسمانی خود دارید، می توانید یک تردمیل را با حداکثر سرعت 16 کیلو متر بر ساعت برای آموزش انتخاب کنید.


4. این که آیا با تنظیم شیب: یک تردمیل با تنظیم شیب می تواند تا حد زیادی اثر تمرین هوازی را افزایش دهد و به شما این امکان را می دهد که کالری بیشتری مصرف کنید و اثرات تمرینات قلبی را در یک زمان بهتر مصرف کنید. در شرایط عادی، شیب تردمیل در محدوده 0-12٪ برداشته می شود و می تواند در چند مرحله تنظیم شود. برخی از مارک های وارداتی حتی می توانند به 25٪ برسند. در حقیقت، برای تردمیل خانه، 0-12٪ می تواند مورد نیاز را برآورده کند و تنظیم شیب بیش از حد به ندرت به طور کلی استفاده می شود.


5. منطقه فعال موثر تردمیل: منطقه فعال موثر می تواند محیطی امن و راحت را اجرا کند. در شرایط عادی، منطقه فعال موثر باید حداقل 1100 * 350 میلی متر باشد. برای خرید یک تردمیل با یک کمربند کمربند کوچک صرفه جویی کنید. شما باید یک تردمیل را با یک پوشش کمربند موثر که ممکن است تحت شرایط مالی خودتان باشد، خریداری کنید. پس از انجام تمرین در حال اجرا، من پیشنهاد می کنم که انتخاب یک تردمیل با عرض موثر حدود 400 میلی متر باید کاملا راحت باشد. مطمئنا، منطقه مسکونی با کارایی بزرگتر نیاز به تردمیل دارد تا قدرت خروجی بزرگتری برای اطمینان از عملکرد صحیح داشته باشد. اگر مساحت موثر 1200 * 400 میلیمتر باشد، قدرت خروجی پیوسته باید 1.75HP باشد تا شرایط مورد نیاز را داشته باشد.


6. آیا یک دستگاه تلفن همراه تاشو و کمکی وجود دارد، چرا که یک تردمیل به طور کلی مساحتی حدود 1700 * 750 میلی متر را پوشش می دهد. اگر یک تابع تاشو و حرکت داشته باشد، می تواند فضای ذخیره سازی را در زمان استفاده نجات دهد و برای زندگی در خانه مناسب است.