از وزن تردمیل استفاده کنید

- Apr 18, 2018-

10 دقیقه ورزش را گرم کنید

زمان: 1 دقیقه - 10 دقیقه

ضربان قلب: (220 سالگی) × 30٪

درجه: 0 درجه

سرعت: 6 کیلومتر / ساعت - 7 کیلومتر / ساعت

ابتدا به مدت 5 دقیقه بلافاصله بروید و سپس به حالت عادی حرکت کنید و زمان رفتن 5 دقیقه است. هدف اصلی از پیاده روی پر سر و صدا این است که هر عضله بدن در حرکت از طریق حرکت بزرگ اندام فوقانی و حرکت ران ها شرکت کند و هر عصب به سرعت به حالت حرکت وارد می شود. در مفاصل اندام، مقدار مشخصی از مایع مفصلی به عنوان روان کننده وجود خواهد داشت. حرکات طولانی مدت پاها و اندام فوقانی نوک تیز موجب تقویت هر مفصل اندام می شود، به این ترتیب مایع سینوویال به عنوان یک روان کننده بهتر عمل می کند. در همان زمان، شما همچنین نیاز به تکمیل مرحله گرم کردن برای تنظیم سرعت، وضعیت و تنفس خود را. اگر پس از شتاب شروع به تنظیمات می کنید، می بینید که تردمیل های با سرعت بالا در حال حرکت هستند و گام های شما را کمرنگ و تنفس می کنند. در این مورد شاید شما نمی توانید مدت زمان زیادی را صرف کنید.


پیاده روی برای 20 دقیقه هر عضله را فعال می کند

زمان: دقیقه 11 دقیقه - دقیقه 30

نرخ قلب: (220 سالگی) × 40٪

سرعت: 8 کیلومتر / ساعت - 10 کیلومتر / ساعت

درجه: 0 -10 درجه

پس از حدود 10 دقیقه گرم شدن، عضلات بدن فعال می شوند، هر عصب در حالت هیجان است، و هر سلول آماده است تا منتظر عرق باشد. هنگام بیدار شدن، شما باید شیب تردمیل را به حدود 10 درجه افزایش دهید. بسیاری از مردم به اشتباه درک می کنند که حرکت بر روی یک تردمیل با شیب، گوساله را ضخیم می کند و عضله گوساله در سمت چپ رشد می کند. در واقع، بر خلاف آن، به دلیل شیب به دلایل، عضلات گوساله بالا می روند، نه تنها گوساله را ضخیم تر نخواهد ساخت، بلکه گوساله را بلندتر می کند.


20 دقیقه با سرعت متوسط اجرا کنید

زمان: 31 دقیقه - 50 دقیقه

ضربان قلب: (220 سالگی) × 60٪

سرعت: 10 کیلومتر / ساعت - 12 کیلومتر / ساعت

درجه: 0 -10 درجه

پس از تسریع گام به گام، وقت آن است که وارد مسابقه سرعت متوسط شود. زمان و شدت سرعت حرکت متوسط باید توسط مربیان حرفه ای هدایت شود. اگر سرعت در حال اجرا می تواند بیش از 15 دقیقه طول بکشد، می تواند به طور کامل به منظور آمادگی جسمانی دست یابد. این مرحله باید با توجه به حفظ تعادل بدن، دو دست و آرنج به نوسان دست قبل و بعد از کمر، سرعت فرکانس تنفس را افزایش دهد، تنفس باید ابتکار عمل را بپذیرد، ماهیچه های شکمی به طور فعال در تنفس، چشم ها به طور مستقیم، سر .

سرعت متوسط در حال اجرا مرحله ورود به چربی سوز است. پس از 20 دقیقه تمرین، گلیکوژن ذخیره شده در بدن تجزیه شده است. در این زمان، ادامه مقدار زیادی از ورزش نیاز به جمع آوری چربی در بدن برای رسیدن به هدف از مصرف چربی است. به نظر می رسد احساس چربی کمی از شکم، ران و حتی پوست نفوذ بازو، خوشحال است. در همان زمان، وضعیت شکم مداوم شکم از ابتدای راه رفتن برای شکل دادن به عضلات شکم بسیار مفید است و اثر طولانی مدت دارد.


صاف کردن را برای 10 دقیقه آرام کنید

زمان: 51 دقیقه - 60 دقیقه

ضربان قلب: (220 سالگی) × 30٪

سرعت: 6 کیلومتر / ساعت

درجه: 30 درجه -10 درجه -0 درجه

بخش انتهایی باید به تدریج سرعت حرکت را کاهش دهد. از 8km / h تا 6km / h به 3km / h، شیب به آرامی از 30 ° به 10 ° در حدود 10 دقیقه کاهش می یابد. کاهش سریع سرعت، بلافاصله عضلات بدن را آرام می کند. آرامش ناگهانی می تواند به طور موقت خستگی را از بین ببرد و بعد از یک تسکین فوری، درد تمام بدن باعث می شود که عضلات شما بی خواب شوند. این بار، ما باید اطمینان حاصل کنیم که شیب افزایش می یابد. استرس اعصاب حرکتی و حرکت عضلات. در عین حال، قدم زدن در شیب شیب 30 درجه نیز می تواند عضلات گوساله ها و گوساله ها را بر روی گوساله تا حداکثر گسترش دهد، در حالی که ماهیچه های همجنس خود را با استفاده از کمربند بی نهایت رانندگی می کنند. تسریع و بهبود


هنگامی که شیب به آرامی کاهش می یابد و سرعت کند می شود، بدن به تدریج شاد می شود. پس از آن، بهتر است استراحت مفاصل و گروه های عضلانی بزرگ مانند تکان دادن اندام با کنترل کمی، کشش پشت و عضلات جلو و رباط های پشت و ران پایین. این برای سلامت قلب و سلامت مفید است.