بیضوی چیست؟

- Apr 18, 2018-

بیضه سنج به عنوان یک دستگاه هوازی طبقه بندی می شود و تاثیر خوبی بر فعالیت قلبی عروقی دارد.

عضلات آموزش اصلی: ران های جلو و عقب، باسن، کمر و عقب (عضلات اصلی)، بازوی شانه

نیروهای اصلی عضلات بیضه شامل تقریبا تمام گروه های عضلانی بدن مانند پاها، باسن ها، قسمت های اصلی و سلاح های شانه ای است. بعضی از مردم فکر می کنند که بیسیمومتر به نظر نمی رسد گرما را به عنوان یک تردمیل مصرف کند، اما اینطور نیست. تمرین هوازی شامل گروه های بیشتر و بیشتر عضلانی می شود و نیاز به انرژی و چربی بیشتری دارد. بنابراین، بیلیسومتری بسیار قدرتمند است. عملکرد چربی


انتخاب مقاومت بیضوی

ترکیبی از مقاومت و سرعت، استحکام بیضه سنج را تعیین می کند و با هوشیاری با ضربان قلب و شدت تناسب دارد. برای دستیابی به ضربان قلب ضربان قلب ضروری است، اما به دلیل تفاوت ظرفیت ورزش و مشخصات دستگاه بیضی، مقدار مقاومت ثابت و نرخ مرجع وجود ندارد. هرکس می تواند سعی کند خودش را تنظیم کند.

یک روش برای تعیین ضربان قلب مناسب - خود بازی با مقاومت و سرعت، برای رسیدن به خود نفس تنها می تواند "تقویت یک جمله" قدرت. این شدت با "ضربان قلب" بهترین ضربان قلب "افسانه ای" مطابقت دارد.


انتخاب شیب

تفاوت شیب روی احساس خستگی کلی تأثیر می گذارد و از آنجا که عادت های موهای هر شخص یکسان نیستند، مشخصات بیضه سنج یکسان نیست. بنابراین، لازم است شیب خود را به تنهایی تنظیم کنید تا ارزش گرادیان را در جایی که پایه ها مستعد اعمال است، پیدا کنید. با این حال، فرض این است که بدانید که چگونه از مفصل ران استفاده کنید و سپس شیب مناسبتری پیدا کنید. در هماهنگی دست و پا، به تدریج میزان شدت را تنظیم کنید، توجه نکنید که 70٪ از حداکثر ضربان قلب (220 سالگی) در طی ورزش بیش از 70٪ باشد.


انتخاب طول

در مرحله کاهش چربی، توصیه می شود یک دستگاه بیضوی 20 تا 40 دقیقه ای پس از تمرینات قدرتی انجام دهید. مدت زمان مشخصی بستگی به شدت تمرین و شرایط جسمانی دارد. اگر شدت تمرین قدرت بالا است و حالت فیزیکی طبیعی است، زمان کوتاهتر است و بالعکس. اگر شما به سادگی هوازی دارید و قدرت نداشته باشید، توصیه می شود یک 40 تا 60 دقیقه صرفه جویی کنید.