تفاوت بین تردمیل های تجاری و خانگی چیست؟

- Apr 07, 2018-

1، فضای طبقه های مختلف


تردمیل های تجاری باید برای همه مناسب باشند، بنابراین طراحی بلندتر است؛ تردمیل خانه، مساحت اتاق اشغال را در نظر می گیرد، بنابراین آنها با عملکرد تاشو طراحی می شوند، اما تردمیل های تجاری عمدتا غیرقابل انعطاف و بزرگ هستند و طراحی ساختاری اساسا در اطراف یک نقطه کلیدی متمرکز می شود. برای شرکت کردن


2، ظرفیت های مختلف حمل و نقل


ظرفیت حمل و نقل اشاره به حداکثر وزن بدن را به تردمیل در هنگام استفاده از یک تردمیل اعمال می کند. ظرفیت حمل و نقل تردمیل خانه به طور کلی در 130 کیلوگرم است. ظرفیت تردمیل های تجاری بزرگتر از تردمیل خانه است و به 150-170 کیلوگرم برسد.


3، موتور موتور متفاوت است


در تردمیل خانه، موتورهای DC به طور کلی استفاده می شود. موتورهای DC را نمی توان به طور مداوم برای مدت طولانی اداره می شود. به طور کلی، طولانی ترین زمان کار 90 دقیقه است و بقیه به مدت نیم ساعت ادامه می یابد؛ در حالی که تردمیل های تجاری از موتورهای AC استفاده می کنند، که می تواند طولانی باشد. زمان ادامه دارد در همان زمان، قدرت موتور یک تردمیل تجاری بزرگ است، به طور کلی حداقل 3P اسب بخار، اما قدرت نیز نسبتا گران است، و سر و صدا نیز نسبتا بزرگ است.


4 منطقه مختلف در حال اجرا


از آنجا که تردمیل های تجاری نیاز به دیدار با گروه های مختلف ارتفاع دارند، کمربندهای در حال اجرا نسبتا طولانی و نسبتا گسترده هستند. طول کلی بیش از 150cm و عرض بیش از 55cm است. تردمیل خانه نسبت به کم عرض و عرض کمربند در حال اجرا، رضایت کاربران است. مورد نیاز می تواند، به طور کلی در عرض 40cm-55cm، طول 130cm یا بیشتر. در عین حال، فرکانس استفاده از تردمیل های تجاری نسبتا بالا است، و مواد مورد نیاز برای لوازم جانبی نیز بالاتر از خانواده های یک درجه است.


5، وزن شکل


تردمیل های تجاری که در یک محیط شلوغ استفاده می شوند به نظر می رسد که ظاهری آرام و آزاد دارند و با مردم قابل رویت هستند. آنها ویژگی های متمایز و ساده تر از تردمیل خانه ندارند. برعکس، تردمیل های خانگی در شکل های مختلف و نوآوری هایی قرار می گیرند که طعم های مختلف مصرف کنندگان را تهیه می کنند. آنها می توانند توسط یک جمعیت کوچکی از مردم استفاده شوند و برخی از ویژگی های منحصر به فرد را به تردمیل های خاص اضافه شده است.