تفاوت بین تردمیل تجاری و تردمیل خانه چیست؟

- May 26, 2018-

اکثر ما تردمیلها را عمدتا برای استفاده در منزل خریداری می کنیم و به ندرت از وجود تردمیل های تجاری استفاده می کنیم. تردمیل ها را می توان به تردمیل های تجاری و تردمیل خانه ها با توجه به موقعیت محصولات تقسیم کرد.

تردمیل خانه در خانه های شخصی استفاده می شود، در حالی که تردمیل های تجاری معمولا در مکان های عمومی مانند سالن های ورزشی و باشگاه های پرطرفدار مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت های عملکردی بین تردمیل های خانگی و تردمیل های تجاری. تردمیل های تجاری تجهیزاتی هستند که عموم مردم به عنوان بخشی از محدوده مورد استفاده قرار می گیرند. الزامات عملکرد بالاتر از تردمیل خانه است، هر دو از لحاظ زمان استفاده و شدت استفاده.

به طور عمده در پارامترهای زیر تردمیل منعکس شده است:

موتور

موتور پارامتر اصلی تردمیل است. عملکرد یک تردمیل عمدتا توسط اندازه موتور تعیین می شود. به طور کلی، تردمیل خانه 1.5HP برای مقابله با ورزش روزانه کافی است. با این حال، الزامات موتور تردمیل تجاری بیش از 3HP است. حداکثر قدرت اسب بخاری برخی از تردمیل های تجاری می تواند به 7HP برسد.

شیب سرعت

تردمیل های تجاری، که توسط موتورهای قدرتمند پشتیبانی می شوند، با سرعت 20 تا 30 درصد سریع تر از تردمیل های خانگی تردمیل می شوند و می توانند به 20 کیلومتر در ساعت و یا بیشتر رسیدن. در همان زمان، عملکرد تنظیم شیب بزرگتر پشتیبانی می شود، و تردمیل خانه، علاوه بر اینکه تا حدی از تنظیم شیب پشتیبانی نمی کند، دارای اتاق قابل تنظیم تر از تردمیل تجاری است.

تفاوت در ظاهر تردمیل خانه و تردمیل تجاری.

از دیدگاه زیباییشناسی عمومی، فضای عمومی تردمیلهای تجاری متناسب با سلیقه اکثر مردم است و تردمیلهای خانگی در طراحی شخصی و متمایز می شوند.

از لحاظ اندازه تردمیل

با توجه به عوامل مانند منطقه تردمیل، تردمیلهای خانه کمی کوچکتر از تردمیلهای تجاری هستند و از عملکرد تاشو پشتیبانی میکنند.

تفاوت قیمت بین تردمیل خانه و تردمیل تجاری.

بنابراین، تفاوت تردمیل خانه و تردمیل تجاری کاملا واضح است. مصرف کنندگان نمی توانند در خرید های خاص تعمیم دهند. برخی از ورزشگاه ها از تردمیل خانه های با کیفیت بالا استفاده می کنند. بعضی از خانواده ها یک تردمیل تجاری را ترجیح می دهند. تمایزی روشن بین خانه و کسب و کار وجود ندارد. مصرف کنندگان باید در همان زمان خرید کنند. تنظیم، بهترین است بهترین.