چرا من توصیه نمی خرید یک تردمیل ارزان

- Mar 20, 2018-

1. کیفیت ضعیف، دنده پلاستیکی

حفاظت از مواد چقدر هزینه می کنید، محصول را دریافت می کنید، تردمیل همان است. پلاستیک های خارجی، به دلیل تاثیر بصری رنگ، کاربران برای دیدن کیفیت محصول از خارج دشوار است، اما اگر آن را لمس کرده یا بوی بوی دهید، گریه خواهید کرد. تردمیل خانه نیاز به اطمینان از ظرفیت و قدرت حمل و نقل خوب دارد. با توجه به پوشیدن و پوشیدن، مواد با کیفیت ضعیف که در اجزای تردمیل استفاده می شوند، می توانند موتور را بیش از حد تحمل کنند، که می تواند منجر به اجزای الکترونیکی با کیفیت ضعیف، از جمله سیم، که نمی تواند چنین قدرتی از کار را بپیماید. ظاهر کار برای مدت زمان طولانی می تواند باعث سوختگی و سایر پدیده ها شود. علاوه بر این، چرخ های تردمیل با قیمت بالا از آستین های فولادی برای جلوگیری از سایش استفاده می کنند. تردمیل های ارزان قیمت از بوشهای پلاستیکی استفاده می کنند که مستعد کشیدن و حتی بلوک کردن عملکرد بلبرینگ هستند.

2. صاف بودن کافی نیست، ثبات قوی نیست

برای استفاده از تردمیل فقط برای استفاده از مزایا و معایب استفاده کنید. تردمیل های ارزان قیمت در هنگام استفاده کمی احساس نا امیدی می کنند، همانطور که چرخش دو کلاچ صاف نیست و این احساس رکود تجربه تجربه تردمیل را کاهش می دهد. در عین حال چنین تردمیل در ثبات کافی نیست و اگر از آن برای مدت طولانی استفاده می شود یا برای مدت طولانی استفاده می شود، مشکالت بیشتری به وجود خواهد آورد. زندگی عادی یک تردمیل خانگی باید حدود 5 سال باشد، اما یک تردمیل کم کیفیت و کم هزینه می تواند در کمتر از یک سال مشکل ساز باشد. چه وقت شما مسئول هستید؟

3. کاهش ایمنی و یا حتی افزایش خطر

تکنولوژی تردمیل خوب نیست، به بدن آسیب زده است، اما کاربر باید یک تردمیل را برای ایجاد کنتراست افقی بپردازد. اما اگر از تردمیل بد استفاده می کنید، باعث آسیب زیادی خواهد شد.

① ابتدا اساسا هیچ تکنولوژی جذب شوک است. بدون کمک فنر، تردمیل به عنوان یک طبقه بتونی خوب نیست و مفاصل می توانند بسیار قدرتمند باشند. شاید امشب اجرا شود و زانوی شما فردا متورم شود.

② توسط مواد ضعیف دنبال می شود. بعضی از لوازم جانبی پلاستیکی ضعیف نه تنها بد می بینند، بلکه برخی از آنها حتی دارای تابش و بوی قوی است که باعث کاهش شدید کیفیت محیط داخلی می شود که هیچ ارتباطی با شما و خانواده شما ندارد.

③ در نهایت، ایمنی پس از فروش، تردمیل های کم هزینه معمولا فروش خوبی دارند، اما فروش بزرگ باعث مشکل سنگین بعد از فروش می شود، و به بیان دیگر کیفیت محصولات بالا نیست. فروشندگان اغلب فروش یک ضربه را انجام می دهند، تا زمانی که پول در دست است، شما را کنترل پس از فروش؟ حتی به شما اجازه می دهد تا با مشکلی مواجه شوید، امنیت پس از فروش واقعا ترسناک است.

ورزش Techtop در حال حاضر گواهینامه TUV / GS، BSCI، IS09001 را کسب کرده و عنوان علامت تجاری مشهد مشهد را به دست آورده است. در همین حال، ما همچنین مسئولیت اجتماعی و سیستم کیفیت برخی از الزامات شرکت بین المللی را تصویب کردیم. "شرکت مداوم و ابتکاری نوآورانه" ماموریت شرکت ما است که بر پایه ادامه دادن، بهبود فرهنگ سازمانی و ساختن تصویر خوب شرکت های اجتماعی، تمرکز بر نیاز مشتری، ارائه محصول با کیفیت بالا و خدمات عالی و تلاش برای ایجاد نام تجاری برتر در منطقه تجهیزات ورزشی. ما صمیمانه مایل به همکاری با شما برای ایجاد یک آینده زیبا تر.