صندلی قابل تنظیم و دوچرخه چرخش دسته

صندلی قابل تنظیم و دوچرخه چرخش دسته

تعداد مورد: BK-500 وزن چرخش: 8kgsG.W / NW: 29 / 26kgs اندازه Assemblage: 98X50X105cm اندازه کارتن: 103X24X86cm بار 20GP / 40HQ: 128 / 308pcs

جزئیات محصول

صندلی قابل تنظیم و چرخ دنده دوچرخه سواری

图片1.jpg


مورد: BK-500


وزن چرخش : 8 کیلوگرم


تنظیم عمودی / افقی دسته: 10CM-20CM.


تنظیم عمودی / افقی صندلی: 5-10 سانتی متر


GW / NW: 29/26 کیلوگرم


اندازه Assemblage: 98X50X105cm


اندازه کارتن: 103X24X86cm


بار 20GP / 40HQ : 128 / 308pcs


● نگهداری از قاب: پس از هر تمرین، عرق را بر روی قاب با پارچه خشک خشک کنید تا دوچرخه را با دوام تر حفظ کنید (توجه داشته باشید که برای جلوگیری از زنگ زدن نباید با پارچه ی مرطوب پاک شود).


● تعمیر و نگهداری چرخ دنده: همیشه چرخ فلک را پاک کنید و چرخ فلک را پاک کنید تا راحت تر سوار شوید. پس از اینکه فلاویل برای مدت زمان مورد استفاده قرار گیرد، باید بر روی یاتاقان ها روغنکاری و نگهداری شود تا فلاش چرخش راحت تر شود، سر و صدا کاهش یابد و عمر مفید آن افزایش یابد.


● تعمیر و نگهداری روش انتقال زنجیره: به طور منظم زنجیره چرخ دوچرخه را بررسی کنید تا ببینید که آیا زنجیر و دنده تنگ هستند یا اینکه زنجیر شده است. اگر چنین است، آن را در زمان تنظیم کنید. پس از دوچرخه برای مدت زمان استفاده می شود، برای جلوگیری از زنگ زدن باید روی روان کننده نگهداری شود. ، بهبود بهره وری از ورزش و کاهش نویز به طوری که دوچرخه می تواند هموارتر اجرا شود. زنجیره ای یکی از اجزای اصلی دوچرخه های چرخشی است و نگهداری منظم می تواند عمر دوچرخه را افزایش دهد.


● تعمیر و نگهداری انتقال کمربند: بررسی کنید که آیا کمربند کراک شده است یا خیر و اینکه آیا کمربند موقعیت خود را از دست داده است، به طوری که کمربند را می توان در زمان تنظیم یا جایگزین کرد. گاهی اوقات کمربند ایمنی به برخی از پیچ های لاستیکی کمربند در شیارهای کمربند متصل می شود. بنابراین، شیارها باید به طور مرتب تمیز شوند تا از کمربند شلاق زدن جلوگیری شود و باعث کمربند بیضوی شود. کمربند یکی از اجزای اصلی دوچرخه چرخشی است. تعمیر و نگهداری منظم می تواند عمر دوچرخه را افزایش دهد.


Hot Tags: صندلی قابل تنظیم و چرخ دنده دوچرخه سواری، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، بهترین، ارزان، مد، صدور گواهینامه CE

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید