دوچرخه چرخش تجاری چند منظوره

دوچرخه چرخش تجاری چند منظوره

برای ایجاد یک شکل کامل بدن چرخش ورزش، نه تنها می تواند از دست دادن وزن، بلکه می تواند شکل خود را حتی جذاب تر، عملکرد خاص شکل دادن است.
چت کن

جزئیات محصول

دوچرخه دوچرخه سواری چند منظوره

مورد: BK-700

وزن چرخش: 11 کیلوگرم

تنظیم عمودی / افقی دسته: 10CM-20CM.

تنظیم عمودی / افقی صندلی: 5-10 سانتی متر

GW / NW: 42/37 کیلوگرم

اندازه Assemblage: 115X48X96cm

اندازه کارتن: 120X26X84cm

بار 20GP / 40HQ : 102 / 247pcs

Multi-function commercial spinning bikeMulti-function commercial spinning bikeمزایای سوار دوچرخه چرخشی

1، کاهش وزن، کاهش چربی، سرعت موثر، اثر بخشی چربی سوزی دوچرخه سواری، چربی سوزی بسیار واضح است، سوار 45 دقیقه می تواند 400-500 کالری مصرف کند. پایبندی طولانی مدت به ورزش، می تواند یک بدن زیبا را شکل دهد و به شما در از دست دادن وزن کمک کند و با موفقیت از چربی استفاده کنید. طبق آمار، فردی که وزن 75 کیلوگرمی دارد، می تواند در هنگام سوار شدن با 73 مایل در ساعت با سرعت 9 مایل و نیم، نیمی از کیلوگرم وزن بدن را از دست دهد، اما هر روز باید آن را حفظ کند.

2. بدن قوی و بهبود عملکرد قلبی عروقی دوچرخه سواری یک نوع فعالیت مداوم و مکرر است. در یک دوره زمانی مشخص، با یک سرعت مشخص و شدت آموزش خاص، به مقدار مشخصی از ورزش نیاز دارد که به تدریج ضربان قلب را افزایش دهد. حداکثر و حداقل محدودیت ضربان قلب ضروری را افزایش دهید. نگه داشتن شدت خاصی برای مدت زمان طولانی هنگام سوار دوچرخه با حس حرکت می تواند به بهبود عملکرد قلب و ریه کمک کند.

3، رانهای نازک، تمرین رانندگی پایین هدف اصلی چرخاندن یک دوچرخه، تمرین بدن پایین است، بنابراین در فرآیند تمرین باید عضلات و رانهای کمر و ران را در همان زمان بایستی نیرو گرفت، با احساس عواقب دوچرخه سواری به خصوص برای دختران آشکار است، توجه به استاد موقعیت صحیح قحطی نیروی، پس شما می توانید باسن های stovepipe.

4. تقویت قامت کمر و شکم در فرایند دوچرخه سواری، لازم است که پا و کمر و شکم را به هم بزنید. این می تواند کمر و شکم قوی باشد. دوچرخه سواری مناسب کسانی است که اغلب ناراحت هستند.

5، برای جلوگیری از فشار خون بالا تمرین چرخش همچنین می تواند فشار خون بالا را از بین ببرد و گاهی موثرتر از داروها باشد. همچنین از چربی، سخت شدن سرخرگها جلوگیری می کند و استخوان ها را قوی می کند.

6، برای ایجاد شکل بدن کامل چرخش ورزش، نه تنها می تواند از دست دادن وزن، بلکه می تواند شکل خود را حتی جذاب تر، عملکرد خاص شکل دادن است.

7، مغز ها واضح تر هستند، چرا که سقوط از سدان برای فشرده کردن رگ های خونی، به طوری که گردش خون تسریع می شود، مصرف مغز از اکسیژن بیشتری، هوا را تازه تر استنشاق می کند. بعد از مدتی، مغز بیشتری خواهد شد سوار دوچرخه نخ ریسی احساس بسیار آزاد و لذت بخش خواهد بود.


Hot Tags: چند کاره دوچرخه چرخش تجاری، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، بهترین، ارزان، مد، گواهینامه CE

پرس و جو

You Might Also Like